Toggle menu

ایده پردازی و تولید محتوا

اصولاً سناریو در تیزرهای تبلیغاتی توسط تیمی مجرب و دارای دانش در این خصوص انجام می پذیرد. این تیم علاوه بر داشتن آگاهی در زمینه هایی مانند نظریه پردازی، باید به اموری مانند دیالوگ ، نوع سخنوری ها، انتخاب بازیگر و لوکیشن و تن صدا و همچنین آواها و آهنگ های که قرار است در تیزر یا موشن گرافیک به کار گرفته شود آشنا باشند. داشتن یک محتوای تبلیغاتی حرفه ای می تواند در راستای برندینگ کسب و کار شما بسیار مفید باشد از این رو شرکت باریش مدیا به همراه تیم مجرب، تهیه سناریو و محتوای حرفه ای را با هزینه ای مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شرکت باریش مدیا سعی می‌کند با ایجاد یک درام مناسب و یک قصه منسجم و هدف‌دار و با استفاده از سناریوی تأثیر گذار پیام خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به شما برساند.

ایده پردازی و تولید محتوا

اهمیت ایده پردازی و تولید محتوا

ایده هاي بدیع و خلاقانه، قلب یک برنامۀ ارتباطی و تبلیغاتی محسوب می شوند. در شرکت باریش مدیا هر کمپین یا برنامۀ ارتباطی صرف نظر از نوع رسانۀ مورد استفاده براساس ایده هاي خلاق شکل می گیرد. این ایده ها طی یک فرآیند خلاقانه و در اتاق فکر و ایده کانون توسعه پیدا می کنند. در این اتاق که ترکیبی از نویسندگان و هنرمندان خلاق و کارشناسان بازاریابی و تبلیغات است، براساس اهداف ارتباطی مشتري، ایده هاي بدیعی توسعه می یابند که قابلیت انتقال به بازار و مخاطبان را از طریق رسانه هاي مختلف مانند تیزر تلویزیونی، تیزر رادیویی، طرح هاي گرافیکی، رویدادهاي ارتباطی، رسانه هاي دیجیتال و … داشته باشند. ماموریت اصلی این اتاق، ترجمۀ اهداف ارتباطی مشتري به پیام هاي جذاب، گیرا و قابل درك است.

ما را دنبال کنید

راه ارتباطی

دفتر تبریز:
بلوار علامه طباطبائی (چای‌کنار)، کوچه امیر، پلاک ۲، ساختمان طلایه‌داران

تلفن:
۰۴۱۳۳۲۵۱۲۰۰

     

بلاگ

دسترسی سریع

باریش سسی

شرکت فرهنگی هنری رسانه های دیجیتالی طلایه داران باریش سسی که در سال 1397 تاسیس گردیده ، با فعالیت مستمر و پویا ، هم اکنون در زمره یکی از شرکتهای برتر رسانه های دیجیتال در سطح کشور شناخته می شود.

Copyright © 2020 Barish Media