Toggle menu

طراحی سایت و سئو

با گسترش روزافزون استفاده از اینترنت در جامعه نیاز به حضور مستعمر در این بستر برای معرفی خدمات و جذب مشتریان جدید بیش از گذشته احساس می شود. حتی برای خدمات و محصولاتی که طیف کوچکی از بازار را شامل شود. یکی از روش های حضور در اینترنت داشتن وب سایت پویا و کاربرپسند می باشد که کاربران در زمان جستجوی خدمات یا محصولات موردنیاز خود بتوانند به آن مراجعه کنند. داشتن یک وب سایت استاندارد دارای مزیت های زیادی نسبت به تبلیغات سنتی می باشد که موارد از آن بصورت زیر می باشند:

  1.  امکان مشاهده اطلاعات مربوط به خدمات و محصولات شما بصورت ۲۴ ساعته
  2.  امکان دسترسی به وب سایت بدون محدودیت مکانی
  3.  امکان ثبت سفارش خدمات و محصولات بدون نیاز به حضور فیزیکی مشتری و همچنین در ایام تعطیل
  4.  امکان بسط و گسترش محدوده جغرافیایی فروش بدون نیاز به پرداخت هزینه هنگفت
  5.  امکان تعامل با خریداران و مشتریان و دریافت بازخورد آنها از خدمات و محصولات خریداری شده

با توجه به تغییرات گسترده روزافزون در سیستم ها، متدها و استانداردهای وب جهت داشتن یک وب سایت به‌روز باید طبق آخرین تغییرات و استانداردها طراحی و راه اندازی گردد. تیم برنامه نویسی و  وب باریش مدیا با توجه به سابقه بیش از یک دهه ای خود در این زمینه سعی دارند وب سایت های طراحی شده علاوه بر دارا بودن آخرین استانداردهای روز منطبق با نیاز و سلایق مشتری بوده و همچنین از نظر کاربران نهایی نیز آسان و کاربرپسند بوده و کاربران بتوانند با کمترین دغدغه و مشکل از خدمات سایت استفاده کنند. همچنین بدلیل گسترش روزافزون گوشی های هوشمند و تبلت ها باید وب سایت های طراحی شده طوری باشند که در تمامی دستگاه ها و سیستم ها بدون هیچگونه نقصی کار کنند.

ما را دنبال کنید

راه ارتباطی

دفتر تبریز:
بلوار علامه طباطبائی (چای‌کنار)، کوچه امیر، پلاک ۲، ساختمان طلایه‌داران

تلفن:
۰۴۱۳۳۲۵۱۲۰۰

     

بلاگ

دسترسی سریع

باریش سسی

شرکت فرهنگی هنری رسانه های دیجیتالی طلایه داران باریش سسی که در سال 1397 تاسیس گردیده ، با فعالیت مستمر و پویا ، هم اکنون در زمره یکی از شرکتهای برتر رسانه های دیجیتال در سطح کشور شناخته می شود.

Copyright © 2020 Barish Media